Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Masažas
Veidas
Kūnas
Vyrams
Nauji salonai
Dovanų kuponai
Grožio gidas
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros

Apie mus

Apie Treatwell

Viskas prasidėjo 2008 Londone prie pietų stalo ir nuo to laiko mūsų misija yra įkvėpti visus išreikšti savo grožį. Mes tikime, kad yra patogesnis ir geresnis būdas surasti ir užsirašyti grožio procedūroms nei telefono skambutis. Daugiau pasirinkimo ir drąsa išbandyti kažką naujo. Mes norime, kad užsirašyti grožio procedūroms, plaukų kirpimui ar manikiūrui būtų paprasta, lengva ir greita - ir svarbiausia, bet kuriuo paros metu.

Šiandien Treatwell yra tikriausiai didžiausia grožio paslaugų svetainė Europoje. 800 nuostabių žmonių mūsų ofisuose, išsibarsčiuose visoje Europoje, kasdien bendradarbiauja su daugiau nei 40000 salonų. Mūsų darbas – padėti klientams užsisakyti paslaugas jiems patogiu laiku ir būdu, o salonams – dirbti patogiau ir dar sėkmingiau. Mes kuriame daugiau nei išmanią rezervacijų platformą – mes kuriame vietą, kur galėtum išreikšti save kiekvieną mielą dieną ir rasti geriausias paslaugas už patraukliausią kainą kur bebūtum, kada benorėtum.

Jei jums reikia susisiekti su mumis dėl toliau nurodytų priežasčių, apačioje rasite mūsų kontaktinę informaciją.

Ginčų Sprendimas

Jeigu turi nusiskundimų, kilusių užsakant internetu mūsų tinklalapyje ir jų nepavyksta išspręsti susisiekus su klientų pagalbos tarnyba ar partneriu tiesiogiai, tu gali užregistruoti skundą naudojantis Europos Komisijos kuruojamą EU "Online Dispute Resolution" (ODR) platforma adresu webgate.ec.europa.eu/odr/. Pastaba: Ši platforma gali būti naudojama tik kilus skundams dėl pirkimų internetu.

Reklama

Mes visada esame atviri įdomioms partnerystėms. Turi šaunią idėją?Mes norime ją išgirsti. Parašyk mums labas@treatwell.lt ir mes būtnai susisieksime aptarti visas galimybes.

Žiniasklaida

Esi žurnalistas ar blogeris ir nori papasakoti savo skaitytojams apie Treatwell? Rašyk mums labas@treatwell.lt.

Autorių Teisių Pažeidimas

Norite pranešti apie pastebėtą autorių teisių pažeidimą mūsų puslapyje? Susisiekite el.paštu

Mūsų registracijos adresas:

Treatwell LT
J. Basanavičiaus g. 15
Vilnius
LT-03108
Lietuva

Įmonės kodas: 302608933