Grožio gidas Grožis. Stilius. Gyvenimo būdas

Atrask Karoliniškes iš naujo!

lapkričio 19, 2020 / Redaktoriaus pasirinkimas

Karoliniškės – Vilniaus rajonas, kuris turbūt labiausiai žinomas dėl jame esančio išties neeilinio, aukščiausio Lietuvoje statinio – Vilniaus televizijos bokšto. Bokštas mus džiugina ir miestą nuspalvina įvairių spalvų šviesomis, kurios suteikia jaukumo bei skaidrina nuotaiką ir nusiteikimą miesto gyventojams.
Karoliniškės neretai asocijuojasi su sovietinio stiliaus daugiabučiais namais, ramybe, senesnio amžiaus žmonių populiacija, tačiau šis rajonas nėra vien tik tai. Nori atrasti rajoną iš naujo? Aplankyk miškingąjį Karoliniškių kraštovaizdžio draustinį, kur nuo Plikakalnio atodangos atsiveria nuostabus vaizdas. Arba skirk laisvą popietę pasivaikščioti Pasakų parke, papuoštame medinėmis pasakų motyvų bei mitologinėmis statulomis. Arba ruošk kojų raumenis Vilniaus miesto maratonui 10 km nenutrūkstančiame dviračių take, nusidriekusiame per Karoliniškes!
Na, o jeigu tingisi vaikščioti, bėgioti ar minti dviračiu (pripažinkime, tokių dienų yra daugiau nei norėtume) – pasilepink procedūra išties puikiuose Karoliniškių salonuose. Kad geriau su jais susipažintum, pakalbinome Treatwell Top Rated 2020 salonų savininkes Evą Kozlovską iš Lavish Beauty & Esthetics bei Mariną Sivinskienę iš Mon Salon apie Karoliniškes jų akimis.

spinner