Grožio gidas Grožis. Stilius. Gyvenimo būdas

Kaip teisingai rūpintis veido oda namuose

liepos 7, 2020 / Redaktoriaus pasirinkimas

Užkandžiai, mažai gryno oro, stresas darbe, dažnas veido lietimas rankomis ir reti apsilankymai pas kosmetologę. Patikėk mumis- tavo oda kenčia. Labai gali būti, kad jai padėti naudoji begales priemonių, nes mes mėgstame vadovautis taisykle „daugiau yra geriau“. Nadine iš „Nadine Andres – Kosmetik & Massage“ salono pasidalino patirtimi kaip gali džiaugtis gražiai atrodančia oda iki kito grožio vizito su keliomis pagrindinėmis priemonėmis.

Nesvarbu naudoji makiažą ar ne, labai svarbu valyti odą ryte ir vakare. Tokiu būdu išvengiama greito porų užsikimšimo, o oda paruošiama kitiems produktams. Mėgstančioms sportą svarbu prisiminti, kad odą reikia valyti ir iškart po treniruotės. Optimalus valymas susideda iš prausiklio ir toniko. Nadine taip pat rekomenduoja naudoti šveitiklį 1-2 kartus per savaitę, kurį reikia priderinti prie odos tipo.

Mes visi žinome, kad negalima spaudyti spuogų ir inkštirų patiems, bet mes tai vis tiek darome. Dar kartą priminsime kaip svarbu to nedaryti. Vietoj to iškilusiems spuogeliams naudok arbatmedžio aliejų. Jei spaudysi pati, yra didelė tikimybė paaštrinti uždegimą ar dar didesnių spuogelių atsiradimą.

Nadine papasakojo apie tinkamą veido priežiūrą ir mini procedūras namuose:

spinner