Tinklaraštis

5 paprastos salono dizaino idėjos, kad maksimaliai išnaudotum erdvę

3 min skaitymo

Tai kaip atrodo tavo salonas yra dalis klientų patirties net prieš įžengiant jiems pro duris. Atidžiai apgalvotas interjeras gali padaryti išties daug: nuo tavo įvaizdžio sūkurimo iki ramios aplinkos klientams. Todėl labai svarbu, kad tu rimtai apgalvotum tai.

Nežinai nuo ko pradėti? Nesijaudink – mes tave suprantame, todėl pateikiame 5 paparastas salono dizaino idėjas, kurias tikrai verta išbandyti.

Kurk viską aplink vieną (ar kelis) objektus

Kai nežinai kaip norėtum, kad atrodytų salonas, kyla didelė pagunda nusipirkti linksmų ar keistų objektų ir jais pradėti dekoruoti. Bet be aiškios idėjos, labai greitai tai gali pavirsti į betvarkę.

Pamėgink atrasti vieną ar kelis pagrindinius baldus ar raštus – įdomius išskirtinius objektas, kurie tau labai patinka, ir viską kurk aplink juos. Visus likusius elementus derink pagal stilių papildomai pridedant spalvų, raštų ar detalių.

Labai verta viską pradėti kurti nuo veidrodžių. Kalbant apie juos…

Naudok veidrodžius ir spalvas, kad išplėstum mažas ardves

Patarimas dar nuo antikos laikų, bet neprarandantis savo populiarumo. Turint mažą erdvę ir norint padaryti ją didesne, veidrodžiai yra geriausi draugai.

Tai ypač aktualu salonams, kuriuose vienoje patalpoje būna keletas žmonių, daug baldų bei įrangos – labai greitai tokioje erdvėje komforto jausmas gali virsti ankštumu.

Pastatyk veidrodį priešais arba šalia natūralios šviesos šaltinio (dažniausiai langų), kad išgautum geriausią efektą. Didesni, bet mažiau veidrodžių sukuria geresnį efektą nei daugiau, bet mažesnių.

Kalbant apie spalvą, geriausiai tinka šviesi ar pastelinė spalva, nes erdvė atrodo atviriau.

Išbandyk minimalizmą

Tai labai madinga šiuo metu, bet minimalizmas suteikia salonui gaivią, švarią, rafinuotą atmosferą, kuri labai patinka klientams.

Išlaikyk spalvų pastovumą ir pasirink tik kelis meno kūrinius ar įdomius raštus kaip dėmesio centrą. Gamtos, natūralios tekstūros kaip medis ar akmuo kuria atpalaiduojančią atmosferą (tik perkant įsitikink, kad visi mediniai daiktai dera tarpusavyje). Prabangų vaizdą išgausi naudojant klasikinę juodą, pilką ir baltų tonų paletę.

Minimalistis požiūris, žinoma, teikia naudos ir tavo piniginei. Kuo mažiau daiktų, tuo mažau tau reikia išleisti – šiuos pinigus gali paskirti kitiems itin kokybiškiems daiktams.

Išnaudok savo langus

Pirmas įspūdis labai svarbus. Tu negali ignoruoti langų, nes tai yra geriausiai matoma salono vieta praeiviams (o kur dar žmonės ieškantys salono Google Maps), tai ir pirmas dalykas, kurį pamato tavo klientai.

Tai neturi būti atsitiktinių modelių arba paslaugų nuotraukos. Išnaudok šią erdvę, kad parodytum savo salono veidą.

Linksma ir žaisminga atmosfera? Pasikabink nuotrauką kaip tu ir komanda bendraujate su nuolatiniais klientais arba eksperimentuok su akį patraukiančiais pokštais (įkvėpimui pažiūrėk kavinių kreidines lentas). Prabangi, santūri atmosfera? Tokiu atveju išmėgink gėlių kompoziciją arba meno kūrinius.

Tinka viskas, kas patraukia praeivių žvilgsnį. Kitos idėjos: parodyk savo geriausius atsiliepimus, didžiausius laimėjimus arba taikomus specialius pasiūlymus.

Tapk panašus į klientus

Jei dvejoji, verta pamąstyti apie savo klientus. Pavyzdžiui, jei tai jaunos miesto moterys, joms patinka kitoks interjeras nei vyresnio amžiaus vyrams.

Pamėgink prisiderinti prie to kaip tavo klientai mato saloną. Jei 100% nežinai, kas tai galėtų būti, tiesiog paklausk jų. Taip ne tik gausi naudingų žinių, bet klientai pajus, kad jų nuomonę išties vertini.

Treatwell misija paversti grožio verslą šviesesniu. Mes suteiksime tau visus pirmaujančius rinkoje įrankius, kad pritrauktum naujus klientus, didintum jų lojalumą bei sklandžiai tvarkytum kasdienines užduotis. Prisijunk prie 20000 salonų Europoje, kurie jau tapo Treatwell partneriais.


Tinklaraštis