Top Rated 2023: Būk geriausias pagal ženklelį

Mes grįžoooome! Vėl atėjo Top Rated metas – ir mes nekantraujame paminėti tuos salonus, kurie savo klientams teikia 5 žvaigždučių procedūras. Nuo 2017 metų, mūsų prestižinis apdovanojimas pažymi tikruosius talentus plaukų, grožio ir sveikatingumo srityse.

Ar pasiruošei prisijungti prie geriausių iš geriausių ir gauti Top Rated ženklelį savo Treatwell profiliui? Čia rasi viską, ką turi žinoti apie tai, kaip tapti Top Rated. 🏅⬇️

Top Rated 2023

Kodėl atsiliepimai tokie svarbūs?

Atsiliepimai nėra tik žodžiai ekrane; tai galingas įrankis, padedantis salonams išsiskirti iš minios. Rinkoje, kurioje pasirinkimas yra neribotas, puikūs atsiliepimai gali išskirti tavo saloną iš konkurentų minios.

Ir, žinoma, puikūs atsiliepimai vaidina didžiulį vaidmenį skatinant žmones patikėti tau vieną ar kitą procedūrą. Stulbinantys atsiliepimai sako: „Ei, tu – gerose rankose“. Ir kadangi visi atsiliepimai Treatwell yra patikrinti – klientai jaučiasi tikri, žinodami, kad kiekvienas atsiliepimas yra iš tikro kliento. Paprasčiau tariant, kuo daugiau atsiliepimų turėsi, tuo didesnė tikimybė, kad klientas paslaugą užsisakys būtent pas tave.

Kodėl norėtum būti Top Rated 2023?

Top Rated nėra tik pavadinimas. Klientams vis dažniau ieškant patikimų paslaugų, Top Rated ženklelis veikia kaip svarbiausias kokybės įrodymas ir parodo klientams, kad tavo salonas turi 5 žvaigždučių paslaugų teikimo reputaciją. Ženklelis tavo profilyje liks iki pasirodys kiti Top Rated apdovanojimai.

Kadangi ženklelius skiriame tik geriausiems, pasiekęs Top Rated, tavo salonas gali įgyti pranašumą prieš konkurentus – pritraukti naujų ir paskatinti esamus sugrįžti. Be to, klientai ženklelį tavo profilyje gali pastebėti naudodami filtrą Top Rated mūsų prekyvietės svetainėje ir programėlėje. 

Ženklelis, kuris reiškia pranašumą

Be didesnio matomumo, padidinto užsakymų skaičiaus ir daugybės prestižo – yra dar daugiau Top Rated privalumų. Kaip ir taip visų trokštamas Nugalėtojo rinkinys – su lipdukais, sertifikatu ir dar daugiau kitų gėrybių, kurios padės tau pristatyti savo 5 žvaigždučių vertas procedūras.

Be to, Top Rated vietose lankosi vidutiniškai 90 % daugiau klientų nei vietose, kurios nėra Top Rated, o tai reiškia, kad ženklelis Top Rated nėra tik pripažinimas už tavo sunkų darbą; tai taip pat investicija į ilgalaikį tavo verslo augimą. Taip – tai yra *gana* gera priežastis pradėti siekti (5) žvaigždučių.

Top Rated 2023

Kaip pasiekti viršūnę

Ar sudominome? (Mes taip ir manėme). Norint tapti Top Rated 2023 salonu, turi atitikti šiuos kriterijus:

 • Tavo salonas turi gauti bent 240 atsiliepimų tarp sausio 1 ir spalio 22, 2023 (imtinai)
 • Jei naudojiesi asmenine paskyra,, turi gauti bent bent 100 atsiliepimų tarp sausio 1 ir spalio 22, 2023 (imtinai)
 • Iš visų atsiliepimų, bent 95% turi būti 5 žvaigždučių 🌟🌟🌟🌟🌟

Reguliariai siųsime naujienas apie tavo progresą lenktynėse dėl Top Rated, kad galėtum sužinoti, ar artėji prie geriausių. Nugalėtojus paskelbsime pirmą lapkričio savaitę,, tad sek naujienas.

Top Rated 2023

Top patarimai kaip tapti Top Rated

Surinkome keletą puikių patarimų, kurie padės tau pasiekti viršūnę:

Top Rated patarimas #1: Siūlyk nuolaidas ir akcijas

Pirmiausia, daugiau užsakymų = daugiau atsiliepimų. Taigi, užsakymų skaičiaus didinimas yra puikus būdas padėti padidinti tavo galimybę tapti Top Rated. Puikus būdas tai padaryti – siūlyti nuolaidas ir akcijas.

Treatwell Connect vartotojams:

Sukurk reklamą, kuri būtų aktyvi tam tikrą dienų skaičių, arba kurk pasiūlymus pagal laiką, pavyzdžiui, ne piko ir paskutinės minutės nuolaidas. Taip priviliosi klientus ramesniu metu.

Treatwell Pro vartotojams: 

Taip pat gali tinkinti pasiūlymus nurodydamas ar jie skirti tik naujiems klientams, ar klientams reikia kodo, kad galėtų jais pasinaudoti, taip pat skatinti užsisakyti daugiau procedūrų vienu metu.

Visa tai padeda pritraukti daugiau užsakymų – padidina tavo pajamas ir didina tų svarbių atsiliepimų skaičių.

Top Rated patarimas #2: Išnaudok visas Top Rated bendrinamų išteklių galimybes

Tarp geriausių visada yra vietos tavo salonui, todėl norime padėti tau ten patekti. Taigi, atsiųsime keletą išskirtinių vaizdų ir animacijų, kuriais galėtum pasidalinti savo socialinės žiniasklaidos paskyrose ir primintum klientams, kaip tave džiugina atsiliepimai. Stebėk gautųjų laiškų aplanką – pasimatysime ten! Būtinai atsisiųsk šiuos naudingus įrankius ir naudokis jais bei skleisk žinią apie savo salone taikomus pasiūlymus. Nepamiršk naudoti #TWTopRated2023.

Top Rated patarimas #3: Suaktyvink savo salono mygtuką „Užsakyti dabar“.

Padėk klientams užsirašyti lengviau. Pridėk užsakymų įskiepį (arba mygtuką „Užsakyti dabar“) savo socialiniuose tinkluose (be komisinių). Įsivaizduok: potencialus klientas ieško procedūros Instagram arba Facebook. Ji arba jis pamato tavo procedūros rezultato nuotrauką ir iš karto nori apsilankyti tavo salone (žinoma, kad apsilanko!) Jis ar ji nueina į tavo profilį, kad sužinotų daugiau ir pamato, kad gali iš karto užsisakyti procedūrą. Ta-dam! Daugiau užsakymų (ir daugiau atsiliepimų) nepajudinant nei piršto.

Top Rated patarimas #4: Išnaudok visas rinkodaros galimybes

Sumanios, tikslingos rinkodaros kampanijos gali padėti padidinti užsakymų skaičių ir priminti klientams palikti atsiliepimą apie tave. Štai tik kelios idėjos, kurios tau padės:

Treatwell Pro vartotojams: 

 • Išlaidaujantys klientai: siųsk pasiūlymus daug išleisti mėgstantiems klientams.
 • Nauja patirtis: supažindink klientus su maloniomis ar naujoviškomis procedūromis, kurių jie nėra bandę.
 • Susigrąžink: susisiek su klientais, kurie kurį laiką nesilankė tavo salone.
 • Gimtadienio linkėjimai: švęsk savo klientų gimtadienius su pasiūlymais ir akcijomis.
 • Didink lojalumą: apdovanok klientus, kurie lankėsi tavo salone tam tikrą skaičių kartų.
 • Šiltas sutikimas: pasveikink pirmą kartą apsilankiusius klientus.

Top Rated patarimas #5: Rink informaciją apie klientą iš tiesioginių užsakymų

Kai klientas užsisako per Treatwell, nesvarbu, ar tai mūsų prekyvietė, ar tavo valdiklis, automatiškai išsiųsime jam el. laišką, kviesdami palikti atsiliepimą. Tačiau tiems klientams, kurie rezervuoja tiesiogiai pas tave, taip pat labai paprasta palikti atsiliepimą. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai įsitikinti, kad darant užsakymą paprašei jų išsamios informacijos (įskaitant el. pašto adresą). Šią informaciją įvesk į savo administravimo sistemą. Tokiu būdu, jie taip pat bus pakviesti palikti atsiliepimą apie tavo teikiamą paslaugą.

Treatwell Rewards – geriausi pagalbininkai lenktynėse siekiant Top Rated

Tikriausiai jau žinai apie mūsų klientų lojalumo programą Treatwell Rewards. Tačiau galbūt nežinai, kad mes ne tik apdovanojame klientus už užsakymą tavo salone, bet ir už tai, kad jie palieka atsiliepimus.

 • 10 taškų už atsiliepimą apie saloną, turintį daugiau nei 50 atsiliepimų
 • 30 taškų už atsiliepimą apie saloną, turintį mažiau nei 50 atsiliepimų

Nes Treatwell Rewards yra apie tave ir tavo klientus. Tai skatina užsakymus, o vėliau taip pat ir atsiliepimus. Su savo klientais pasidalink informacija apie Treatwell Rewards ir stebėk, kaip auga atsiliepimų skaičius ir tavo šansai tapti Top Rated 2023 salonu.

Treatwell Rewards

Kodėl ženklelis yra toks svarbus?

Treatwell mes mėgstame ženklelius. Tai patikimas būdas iš pirmo žvilgsnio parodyti klientams, kuo jūsų salonas ypatingas.

Neseniai savo Treatwell prekyvietėje pristatėme dar vieną ženklelį, rodantį salonus, kurie yra draugiški LGBTQIA+. Tokie salonai įsipareigoja laikytis „Pride“ vertybių*, būti tolerantiški ir visiems teikti tokios pat aukštos kokybės paslaugas. Jei nori daugiau sužinoti apie LGBTQIA+ ženklelį ir pasirašyti mūsų įsipareigojimą, spustelėk toliau esantį mygtuką.

*„Pride“ vertybės: profesionalumas, pagarba, sąžiningumas, įvairovė, meistrystė

Prisijunk prie lenktynių link Top

Jei esi Treatwell partneris ir turi klausimų apie Top Rated, kurių neatsakėme šiame straipsnyje, mielai į juos atsakysime. Tiesiog parašyk el. paštu partners@treatwell.lt jei naudoji Connect arba pro@treatwell.lt jei naudoji Pro.

O jei dar nenaudoji Treatwell, bet norėtum tapti Top Rated, spustelėk toliau esantį mygtuką ir pradėk naudotis nemokama Treatwell demonstracine versija bei sužinok, kaip mūsų „viskas viename“ sprendimai gali padėti tavo salonui.