Paruoškite savo saloną šventėms su Treatwell kalėdinių darbų sąrašu

KA-LĖ-DOS!!! (na, beveik). Liko tik kelios savaitės iki sėsime prie šventinio stalo ir mėgausimės kalėdinėmis silkėmis pataluose (į kurias bet kurią kitą dieną net nežvilgtelėtume) bei paskęsime močiutės kepto torto su DAUG riebaus kremo ir sausainių sūkuryje (ate, dieta, ate, Balio paplūdimio gražuolės titule). Tačiau prieš mėgaujantis visomis šventinėmis linksmybėmis ir desertų kalnais, turime išgyventi nesibaigiantį pasiruošimą bei stresą salone. Juk jūsų klientai šventiniu sezonu nusipelno atsipalaidavimo ir laiko sau, be to, jie turi atrodyti nepriekaištingai, tad pasiruoškite, nes jūsų laukia įtemptas metas. Nebus lengva, tačiau sudarėme patogų Treatwell kalėdinių darbų sąrašą. Su juo pažadėti „jokio streso nedrįstame“, tačiau sumažinti kalėdinį chaosą – pavyks.

Turbūt ir patys žinote, kad salono valdymas atima daug laiko ir energijos, tačiau tai ypač juntame prieš šventes. Nuo vizito atšaukimų paskutinę minutę ir neatvykimų iki rinkodaros kampanijų ir komunikacijos bei įtempto tvarkaraščio. Tokiu metu svarbus kiekvienas klientas. Taigi, pristatome mūsų Treatwell kalėdinių darbų sąrašą – jį sukūrėme tokiems salonų profesionalams kaip jūs, kad šventinis sezonas būtų bent šiek tiek paprastesnis.

Treatwell Business kalėdinių darbų sąrašas

Giliai įkvėpkite… ir iškvėpkite. Deja, dar neturime ypatingų galių, kurių pagalba galėtume jums padėti visose salono valdymo srityse, bet kartu galime padėti išsiaiškinti pagrindines užduotis.

Salono tvarkaraštis

 • Užimtumas: įsitikinkite, kad iš anksto žinote visų savo darbuotojų užimtumą ir pradėkite planuoti atostogų tvarkaraštį. Taip pat atsižvelkite ir į tai, kokias procedūras teikia kiekvienas darbuotojas. Taip kiekvienam bus aišku, už kokias procedūras jie yra atsakingi.
 • Prieiga prie administravimo sistemos: suteikite komandai prieigą prie administravimo sistemos, kurią naudojate savo salone. Taip visi žinos, ką tiksliai turi atlikti Kalėdų laikotarpiu. Įsitikinkite, kad visi turi prieigą prie reikiamos informacijos, nes tai padės paskirti užduotis ir sutaupyti laiko.
 • Atnaujinkite darbo valandas: ar šventiniu laikotarpiu planuojate pratęsti savo darbo laiką? O gal jūsų salonas tam tikromis dienomis bus uždarytas? Įsitikinkite, kad jūsų darbo laikas yra atnaujintas, ir nepamirškite apie tai pranešti savo klientams.
 • Dekoracijos salone: ar Kalėdos tikrai Kalėdos be šventinių dekoracijų? Pasirūpinkite dekoracijomis ir į savo saloną įneškite šventinės dvasios.

Rinkodara, komunikacija ir pasiūlymai

 • Kurkite asmenines žinutes: palinkėkite savo klientams nuostabaus šventinio laikotarpio ir nusiųskite jiems asmeninius sveikinimus el. paštu arba SMS žinute.
 • Kurkite šventinius pasiūlymus: 
  • Ar savo produktų sandėlyje turite ne tokių populiarių prekių? Dabar puikus metas savo klientams pasiūlyti jas įsigyti pigiau!
  • Reklamuokite konkrečias šventiniam laikotarpiui skirtas procedūras, pavyzdžiui, pribloškiančią šukuoseną kalėdiniam vakarėliui, šventinį manikiūrą ar masažą, kuris padės atsipalaiduoti.

Laiko planavimas

 • Kurkite tvarkaraščius su pertraukomis: šventinis sezonas gali būti pakankamai chaotiškas. Apsaugokite save nuo papildomo streso, skirdami sau ir savo komandai pakankamai laiko atsipalaiduoti dienos metu.
 • Valdykite kliento informaciją: įsitikinkite, kad visi vizitui užsiregistravę klientai yra įtraukti į jūsų kalendorių su savo vardu, telefono numeriu ir el. pašto adresu. Būsite tikri, kad prieš vizitą jie gaus priminimą, o po jo – prašymą palikti atsiliepimą. Taip sutaupysite laiko dėl praleistų vizitų ir neatvykimo ir tuo pat metu galėsite pagerinti savo reputaciją. Nepamirškite įsitikinti, kad jūsų klientai davė sutikimą gauti pranešimus.

Salono valdymas

 • Atnaujinkite atsargas: patikrinkite, ar jūsų produktų atsargos yra atnaujintos ir, jei reikia, užsakykite daugiau produktų.
 • Pasirūpinkite užkandžiais ir gėrimais: vaišinkite klientus kalėdiniais užkandžiais ir gėrimais, pavyzdžiui, saldainiais, meduoliais ir karštu šokoladu.
 • Siūlykite ypatingus pasiūlymus: jie padeda užpildyti tuščias vietas kalendoriuje, taip net ir ne tokios užimtos dienos gali tapti populiarios. Sužinokite daugiau apie Treatwell Pro žaibiškus pasiūlymus, ir atraskite Treatwell Connect funkcijas, kurios leis pritaikyti paskutinės minutės nuolaidas bei nuolaidas taikomas ne sezono metu. 

Jūsų tikslai

 • Su komanda pasidalinkite savo lūkesčiais:
  • Suplanuokite visos komandos susitikimą prieš šventes. Jo metu aptarkite artėjantį laikotarpį ir iššūkius.
  • Papildomai: po susitikimo išsiųskite el. laišką su aptartomis temomis.
 • Apmąstymas ir tikslų nustatymas: apmąstykite praėjusius metus ir turėkite aiškią ateinančių metų viziją. Treatwell administravimo sistema kupina įvairių naudingų funkcijų. Ją naudodami galite labai greitai sužinoti, kurios procedūros buvo populiariausios ir kurie komandos nariai salonui atnešė daugiausia pajamų.

Jūsų klientai gali dovanoti pasilepinimą per Treatwell.

Pasinaudokite dovanojimo metu ir savo salone reklamuokite dovanų korteles (kas nemėgsta dovanos, kuri reiškia laiką sau?)

Jūsų mylimiems klientams dovanų kortelės yra puikus būdas padovanoti laiką sau jų artimiausiems ir brangiausiems. O jūsų salonui tai – patikimas būdas dar labiau padidinti savo pajamas šventiniu laikotarpiu. Be to, kiekviena dovanų kortelė reiškia galimybę išplėsti klientų sąrašą. Skamba nuostabiai, tiesa?

 • Parduokite dovanų korteles savo salone: su Treatwell galite parduoti iš anksto apmokėtą kortelę paslaugoms jūsų salone. Ją galite susieti su fizine dovanų kortele arba pasiūlyti visiškai skaitmeninį variantą (ši funkcija galima tik su Treatwell Pro).

Nepamirškite – jūsų klientai taip pat gali užsidirbti rekomenduodami draugus per Treatwell Referrals. Kai jūsų klientai pakvies savo artimuosius pasimėgauti Treatwell, jie gaus 5 EUR vertės kuponą sau (ir 5 EUR draugui). O geriausia dalis? Jums tai nieko nekainuos. Jie sutaupys, o kai kurie galbūt net rekomenduos jus savo draugams.

Sezoninis salono administravimas? Tuo pasirūpinta (ačiū, Treatwell).

Naudodami mūsų kalėdinį darbų sąrašą galite sukurti veiksmingą šventinį planą, kuris padės sumažinti stresą ir nerimą tiek jums, tiek jūsų komandos nariams.

Tačiau mūsų pagalba tuo nesibaigia. Su Treatwell Business galite be vargo supaprastinti savo salono administravimą šventiniu sezonu. Viskas slys kaip per sviestą (arba ledą).

Treatwell administravimo sistemos parinktys suteikia progą išnaudoti visas šventinio laikotarpio galimybes:

 • Užsakymas internetu: kas turi laiko atsiliepti į telefono skambučius ir atrašyti privačias žinutes, kai vos spėji suktis? Su 24/7 užsakymais, jūsų salonas visada atviras klientams. Klientai gali užsisakyti jiems patogiu metu, o jų vizitai sklandžiai sinchronizuojami su jūsų internetiniu kalendoriumi – pamirškite apie besidubliuojančius užsakymus.
 • Priminimai apie vizitą: atsisveikinkite su neatvykimu ir paskutinės minutės atšaukimu. Mėgaukitės neribotais automatiniais priminimais SMS ir el. paštu. Jūsų tvarkaraštis bus užimtas visą sezoną, tad nereikės jaudintis dėl tuščių kėdžių.
 • Darbuotojų tvarkaraštis: darbas per šventes skamba kaip blogas sapnas. Tačiau su Treatwell vienoje vietoje galite efektyviai kurti ir valdyti darbuotojų tvarkaraščius. Taigi, jūs visada turėsite reikiamą kiekį darbuotojų, kad galėtumėte pasirūpinti visais savo klientais.
 • Ataskaitų teikimas ir analizė: gaukite vertingų įžvalgų apie užsakymo tendencijas ir klientų pageidavimus, kad galėtumėte priimti apskaičiuotus sprendimus dėl personalo, pasiūlymų ir planavimo būsimiems sezonams.

Taigi, štai jums visas darbų sąrašas, kuris užtikrins, kad jūsų salono verslas būtų pelningas, tvarkingas, o (svarbiausia) jūsų šventinė nuotaika pakili. Su Treatwell universaliais sprendimais, šį šventinį sezoną galėsite spindėti ryškiau nei bet kada anksčiau (taip, mes net tai surimavome). Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą ir su Treatwell atostogų chaosą paverskite praeitimi.