Tinklaraštis

Ko išmokome, kai po pirmojo karantino vėl ėmė veikti kirpyklos

2 min skaitymo

Po to, kai atrodė praėjo amžinybė, kirpėjai ir barberiai vėl oficialiai galėjo atsidaryti po pirmojo karantino gegužę, žmonės negalėjo tuo atsidžiaugti.

Pirmos kelios savaitės po grįžimo į verslą buvo „kosminės„, o užsakymų skaičiai mušė visus įmanomus rekordus. Vienas dalykas buvo aiškus – nuo „DIY“ nelaimių taisymų iki bendravimo su senais draugais – kirpėjai, jūs buvote išsiilgti.

Dabar, kai neįprasti dalykai tapo normali kasdienybė, mes apžvelgiame keletą svarbių dalykų, kuriuos sužinojome, kai po pirmojo karantino vėl pradėjo veikti kirpimo salonai.

Užsakymų skaičius buvo (labai) didelis

Klientai tikrai buvo pasirengę grįžti atgal į stilisto kėdę.

Pastebėjome, kad labai padidėjo paklausa pirmąją savaitę po karantino – tiksliau kalbant, visų paslaugų paklausa padidejo apie 300%.

Iš visų savaitės laisvų laikų, stulbinantys 80% buvo rezervuoti. Žmonės labai pasiilgo grožio salonų.

Vyrų kirpimas populiariausias

Didžiausias užsakymų šuolis, palyginus su prieškarantininiu laikotarpiu, buvo vyrų kirpime.

Užsakymai išaugo net 10 kartų (negailestingai aplenkiant moteris) ir tapo populiariausia Treatwell paslauga.

Tikėtina, kad tai susiję su padidėjusiu saugumu ir srautų reguliavimu, ką suteikia išankstiniai užsakymai, užuot tradiciškai užeinant į saloną be registracijos – kas Vyriausybės nėra rekomenduojama.

Greitai augančios šaknys

Tai neturėtų stebinti. Per tiek mėnesių plaukai tiesiog reikalavo bet kokio specialistų prisilietimo, todėl moterų ir vyrų plaukų dažymo paslaugų paklausa (viskas, pradedant nuo įprasto šaknų dažymo, iki naujausių tendencijų) išaugo dvigubai palyginus su savaite prieš užsidarymą.

Būkite pasirengę pataisyti kai kurias „namų grožio salono“ klaidas.

Beveik nebėra piko laikų

Išaugus plaukų priežiūros paslaugų paklausai, pasikeitė ir „kada“ klientai užsirašo.

Nesvarbu, ar tai žmonės, dirbantys lanksčiu grafiku namuose, vis dar prastovose, ar užuot pietavę, teikiantys pirmenybę savo plaukų priežiūrai, tačiau vietoj įprasto piko pietų metu, mes pamatėme, jog užrašymai pasiskirsto tolygiai visą dieną, ypač rytais apie 10 val. Ramių pirmadienių era jau pasibaigė.

Ką tai reiškia tau? Jei per dieną užsakymai pasiskirsto tolygiai, gali būti gera mintis apsvarstyti galimybę pratęsti darbo laiką, kad gautumėte kuo daugiau užsakymų. Apetitas tam tikrai yra.

(Mūsų duomenimis vienas džentelmenas užsisakė plaukų kirpimą ir barzdos modeliavimą net 5 ryte. Štai koks ryžtas).


Tinklaraštis