6 Connect funkcijos, kurių matyt dar nežinojai

Grožio salono valdymas yra didelė atsakomybė – tau reikia nuolat bendrauti su klientais ir komanda, tvarkyti finansus, užsiimti reklama ir t.t.

Turėdami tai galvoje mes sukūrėme Treatwell Connect sistemą, kuri padeda administruoti grožio verslą, jį auginti bei taupo tavo ir tavo klientų laiką.

Nesvarbu ar tu naudojiesi Treatwell Connect, ar ne, mes norime pristatyti 6 funkcionalumus, kuriuos tikrai ne visi žino.

„Book Now” mygtukas

Klientai myli socialinius tinklus ir čia ieško įvairios informacijos – idėjų manikiūrui arba naujo mylimo salono. Socialinė erdvė yra puiki vieta ne tik bendrauti su klientais ir demonstruoti savo darbus, bet ir klientams užsirašyti pas tave.

Mūsų „Book Now” mygtukas sujungia visas tavo socialinių tinklų paskyras ir taip klientai gali dar lengviau užsirašyti vizitui. Mygtuko įdiegimas labai lengvas ir tu nepraleisi nei vienos potencialios rezervacijos.

Naudoji Treatwell Connect, ber dar nesi įsidiegęs šio mygtuko? Tai lengvai gali padaryti per Rinkodaros skiltį Treatwell Connect naršyklės versijoje.

Verslo ataskaitos

Kartais būna keblu susigaudyti įvairiose ataskaitose, ypač jei jos saugomos skirtingose vietose. Laimei, dėka Treatwell Connect ataskaitų mes galime tau palengvinti šią naštą ir suteikti daug naudingų bei lengvai suprantamų ataskaitų. Tu taip pat gali analizuoti savo klientų įpročius, kurie padės priimti teisingus sprendimus ateityje. O taip pat gali susikurti tau aktualias ataskaitas.

Asmeninė internetinė svetainė

Internetinė svetainė yra svarbi norint pasiekti kuo daugiau klientų, bet jos administravimas užima nemažai laiko ir gali būti brangus.

Susipažink su asmenine Treatwell Connect svetaine, kurioje gali demonstruoti savo darbus, reklamuoti visas atliekamas paslaugas, dalintis atsiliepimais bei nuorodomis į socialinius tinklus.

Dar neturi savo svetainės? Ją susikurti gali nuėjus į Treatwell Connect Rinkodaros skiltį ir tiesiog paspaudus įjungimo mygtuką. Pasirink savo unikalią nuorodą ir tu jau turi svetainę.

Meistrų darbų galerija

Kai didžiuojasi savo darbu, norisi jį parodyti, tiesa? Dėka Treatwell Connect darbų galerijos tu būtent tai ir gali padaryti. Tai puikus būdas potencialiems klientams pademosntruoti savo darbų stilių ir kokybę.

Dar neturi įkėlęs nei vienos nuotraukos. Šiame video pamatysi kaip tai gali padayti.

Klientų programėlė

Klientams patinka Treatwell programėle, nes tai paprastas ir greitas būdas užsirašyti vizitui. Ji siunčia priminimus prieš artėjantį vizitą ir raginimą palikti atsiliepimą iškart kai baigiasi vizitas. Tai padeda mūsų partneriams sumažinti neatvykimus ir gerinti reputaciją internete.

Tai taip pat suteikia galimybę partneriams skatinti klientus užsirašyti vėl pasidalinant unikalia programėlės rekomendavimo nuoroda. Geros naujienos tos, kad už užsakymus atliktus per šią nuorodą netaikomas komisinis mokestis.

Savo unikalią nuorodą rasi Rinkodaros skiltyje. Nukopijuok ją ir dalinkis socialiniusoe tinklusoe ar el.laišku.

Masinis naujienlaiškis klientams

Nuolatinis bendravimas su klientais padeda išlikti jų mintyse. Jiems gali pranešti apie naujas paslaugas, pasikeitusias darbo valandas ir pan.

Treatwell Connect padeda pasiekti visus klientus naudojantis masinio naujienlaiškio funkcija. Lengvai filtruok savo klientų duomenų bazę, nuspręsk, kam norėtum siųsti laišką, ir būk tikras, kad laikaisi BDAR.

Gali nuolat atnaujinti klientų duomenų bazę įvedant jų visus vizitus į kalendorių bei paprašant klientų el.paštų bei paklausiant ar jie sutinka gauti reklaminius laiškus.

Šiuose straipsniuose rasi daugiau informacijso apie laiškų siuntimą.