Top Rated 2022: tapkite geriausių Treatwell salonų bendruomenės dalimi

Top Rated 2022: tapkite geriausių Treatwell salonų bendruomenės dalimi

Top Rated grįžta! Labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad grįžta vienas ypatingiausių apdovanojimų. 2017 metais Treatwell pristatė Top Rated statusą, siekdama apdovanoti ir pripažinti nepakartojamas paslaugas teikiančių partnerių darbą.

Su Top Rated, klientų po kiekvieno vizito paliekami atsiliepimai kalba patys už save. Ar norėtumėte tapti Top Rated? Skaitykite toliau ir sužinokite kaip tai padaryti. Tapęs Treatwell Top Rated salonu, jūsų salonas gaus daug privalumų, įskaitant išskirtinį matomumą mūsų populiarioje prekyvietėje, prisijungimo paketą ir dar daug įdomių staigmenų.

Kiekvienas nusipelno papildomo pripažinimo už sunkų darbą. Todėl visiems savo klientams pranešime, kurie salonai laimėjo Top Rated ženkliuką.

Kaip galiu tapti Top Rated salonu?

Šiuose rinkimuose kiekvieno salono kliento balsas yra svarbus, todėl paskatinkite kiekvieną pas jus užsisakantį klientą palikti atsiliepimą. Kiekvienas gautas 5 žvaigždučių atsiliepimas nuves jus vienu žingsniu arčiau šio statuso, nesvarbu, ar jie užsisakė naudodami Treatwell programėlę ar svetainę.

Jums reikės mažiausiai 120 atsiliepimų gautų 2022, bent 95% iš jų turi būti bent 5 žvaigždutės.

Top Rated tapti galite iki spalio 23 dienos!

Top Rated 2022: tapkite geriausių Treatwell salonų bendruomenės dalimi

Kodėl atsiliepimai yra tokie svarbūs?

Kai ieškome geriausio salono, geriausios kirpyklos ar manikiūro specialisto, prieš apsispręsdami norime sužinoti kitų klientų patirtį. Ar žinojote, kad daugiau nei 90% užsakymų gauna salonai, kurie turi 21 (ar daugiau) atsiliepimų? Geri atsiliepimai lemia rezervacijų skaičių ir klientų saugumo jausmą.

Kaip paskatinti klientus palikti gerus atsiliepimus

Nesvarbu, ar jau esate Treatwell partneris, ar ne, yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pagerintumėte atsiliepimus. Štai keli patarimai:

 • Suteikite kokybišką paslaugą

Kaip visi puikiai žinome, viskas prasideda nuo kokybiškų paslaugų teikimo. Išpildykite klientų lūkesčius ir tikrai gausite 5 žvaigždučių įvertinimą.

 • Išklausykite savo klientų norus

Ne visada lengva pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius, būtinai įsiklausykite į kiekvieno iš jų poreikius. Pokalbis ir aptarimas, ko jie tikisi prieš vizitą, padidins jūsų šansus gauti puikų įvertinimą.

 • Būkite draugiški ir malonūs

Klientai labiau linkę mėgautis savo salono patirtimi, jei kolektyvas yra draugiškas ir šiltas. Ypač svarbu, kad klientas jaustųsi patogiai, darykite viską, kad jie taip ir jaustųsi.

 • Paprašykite palikti atsiliepimą

Informuokite savo klientus, kad po vizito norėtumėte sulaukti atsiliepimo; tačiau nebūkite per daug reiklūs, nes galite pasirodyti agresyvūs arba priversti juos jaustis nepatogiai.

 • Paprašykite palikti atsiliepimą

Su Treatwell atsiliepimą palikti galima greitai ir paprastai, be to, po kiekvieno vizito jūsų klientams automatiškai išsiunčiame atsiliepimo užklausas.

Ką gausiu kaip Top Rated 2022 salonas?

Kaip Top Rated, jūsų salonas bus labiau matomas, o tai reiškia daugiau rezervacijų, papildomai atsiųsime išskirtinį paketą, kuriame rasite medžiagos, kad jūsų klientai užsakyti vizitus galėtų be komisinių mokesčių. Prizai, kuriuos rasite:

 • Laiškas
 • Top Rated sertifikatas
 • A5 formato bendrinimo socialiniuose tinkluose vadovas (skaitmeninis ir spausdintas)
 • Lipdukas Top Rated Lipdukas ant lango su QR kodu ir veidrodinis lipdukas su QR kodu
 • Ženkliukas Top Rated mūsų svetainėje
 • Didesnis jūsų salono matomumas mūsų svetainėje

Kaip galiu patikrinti, kaip man sekasi dalyvių sąraše?

Reguliariai siųsime jums naujienas, bet jūs taip pat galite jas paprastai patikrinti Treatwell PRO apsilankę skiltyje „Atsiliepimai“. Čia galite pamatyti visus atsiliepimus, kuriuos jums paliko jūsų klientai, tačiau turėsite patys apskaičiuoti atsiliepimų su 5 žvaigždutėmis procentą.

Patarimas: padalinkite 2022 metais gautų 5 žvaigždučių atsiliepimų skaičių iš bendro per tą patį laikotarpį gautų atsiliepimų skaičiaus.

Norite būti geriausiai įvertintais, bet dar nesate Treatwell partneris? Užsiregistruokite šiandien – jūs ir jūsų salonas dar turite laiko sudalyvauti.