Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Masažas
Veidas
Kūnas
Vyrams
Nauji salonai
Dovanų kuponai
Grožio gidas
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros

"Treatwell" pareiškimas dėl Skaitmeninių paslaugų įstatymo - metinės ataskaitos

2022 m. lapkričio 16 d. įsigaliojo Europos Sąjungos reglamentas Skaitmeninių paslaugų įstatymas (toliau - SSA), kuriuo siekiama užkirsti kelią neteisėtai ir žalingai veiklai internete, įskaitant dezinformacijos sklaidą. Juo užtikrinamas naudotojų saugumas, pagrindinių teisių apsauga, skatinama sąžininga ir atvira interneto platformų aplinka, kartu nustatomos vienodos sąlygos interneto tarpininkams, atliekantiems vartotojų sujungimo su prekėmis, paslaugomis ir turiniu funkciją.

Bendrovė "Treatwell Limited" ir su ja susijusios įmonės (toliau - "Treatwell Group") yra visiškai atsidavusios saugios skaitmeninės aplinkos skatinimui ir kovai su neteisėto turinio sklaida, taip pat su dezinformacijos keliamais pavojais visuomenei, laikydamosi DSA išdėstytų principų.


Informacija apie vidutinius aktyvius mėnesio naudotojus
Pagal DSA 24 straipsnio 2 dalį interneto platformos privalo atskleisti informaciją apie vidutinį mėnesinį aktyvių paslaugų gavėjų skaičių Sąjungoje, apskaičiuotą kaip paskutinių šešių mėnesių vidurkį.

Vadovaudamiesi ES gairėmis, kaip apskaičiuoti ,,vidutinį mėnesinį aktyvių paslaugų gavėjų skaičių, mes jį apskaičiavome laikotarpiu nuo 2023 m. liepos 1 d. iki 2023 m. gruodžio 31 d. Apskaičiuota, kad vidutinis skaičius yra gerokai mažesnis už labai didelės interneto platformos ribą, kuri yra 45 mln. vidutinių aktyvių mėnesio paslaugų gavėjų.


Nuolatiniai įsipareigojimai
Siekdama visiškai laikytis DSA, "Treatwell Group" ir toliau atidžiai stebės vidutinį mėnesinį aktyvių paslaugų gavėjų skaičių ES ir atnaujins čia pateiktą informaciją pagal DSA 24 straipsnio 2 dalies reikalavimus.