Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Masažas
Veidas
Kūnas
Vyrams
Nauji salonai
Dovanų kuponai
Grožio gidas
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros

Rewards terms and conditions

Treatwell Rewards - Taisyklės ir sąlygos


Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 m. sausio mėn.

Šios Taisyklės ir sąlygos yra taikomos jūsų prieigai prie Treatwell Rewards programos (the "Scheme"), kurią skatina ir valdo Treatwell Limited arba atitinkamos jos dukterinės įmonės, licencijų savininkai ir susijusios bendrovės (kolektyviai "Treatwel"), ir dalyvavimui joje:

 • Didžiojoje Britanijoje – Treatwell Limited: Fairfax House, 15 Fulwood Place, London, WC1V 6HU, help@treatwell.co.uk
 • Airijoje – Treatwell IE, branch of Treatwell Limited: Fairfax House, 15 Fulwood Place, London, WC1V 6HU, customer.care@treatwell.ie
 • Lietuvoje – Treatwell LT UAB: J. Basanavičiaus g. 15, 03108 Vilnius, Lithuania, hello@treatwell.lt
 • Ispanijoje – Treatwell Spain s.l.: Carrer de Balmes, 7, Planta 3, 08007 Barcelona, Spain,servicio.cliente@treatwell.es
 • Italijoje – Treatwell IT s.r.l.: Via Aldo Manuzio, 17, 20124, Milano, Italy,assistenzaclienti@treatwell.it
 • Prancūzijoje – Treatwell FR SAS: 2 Rue Breguet, 75011 Paris, France,service.client@treatwell.fr
 • Olandijoje ir Belgijoje – Treatwell BNL B.V.: Nieuwezijds Voorburgwal 120-126, 1012 SH Amsterdam, Netherlands, info@treatwell.nl
 • Vokietyjoje – Treatwell DACH GmbH: Greifswalder Str. 212, 10405 Berlin, Germany koenigkunde@treatwell.de
 • Šveicarijoje – Treatwell DACH GmbH, Zweigniederlassung Zürich: Haggenholzstrasse 83b, 8050 Zürich, koenigkunde@treatwell.ch
 • Austrijoje – Treatwell DACH GmbH, Zweigniederlassung Wien: Badhausgasse 18-20, Top 1-3, Lerchenfelderstraße 95-97, 1070 Wien, koenigkunde@treatwell.at
 • Portugalijoje – Treatwell PT, Unipessoal, Lda: Rua Garrett, n.º 64, freguesia de Santa Maria Maior, concelho de Lisboa, 1200-204, Lisboa apoio@treatwell.pt
 • Graikijoje - Funkmartini Online Reservation Services M.E.P.E.: Kifisias Street no. 269, hello.gr@treatwell.com


TEISĖ, PATEIKIMAS IR APRIBOJIMAI PAPILDOMOS SĄLYGOS
Šios taisyklės ir sąlygos yra taikomos jūsų prieigai prie Treatwell Rewards programos ("Treatwell Rewards"), kurią administruoja Treatwell Limited arba atitinkamos jos dukterinės įmonės, licencijų savininkai ir susijusios bendrovės (kolektyviai, "Treatwell"), ir dalyvavimui joje. Šios naudojimo sąlygos jokiu būdu nekeičia jokių kitų sutarčių, kurias galite sudaryti su Treatwell dėl kitų produktų, paslaugų ar sąlygų.

SĄLYGŲ PAKEITIMAI
Treatwell pasilieka teisę bet kuriuo metu savo nuožiūra keisti, modifikuoti ir (arba) nutraukti Treatwell Rewards {"the Scheme") ir (arba) šias taisykles ir sąlygas arba bet kokią su programa susijusią politiką, DUK ar gaires, visiškai ar iš dalies. Bet kokie pakeitimai ar modifikacijos įsigalioja nedelsiant ir gali būti skelbiami Treatwell Rewards - Taisyklės ir sąlygos o jūs atsisakote bet kokios teisės gauti konkretų pranešimą apie tokius pakeitimus ar modifikacijas. Jūsų tolesnė prieiga prie Treatwell Rewards ir (arba) dalyvavimas programoje Treatwell Rewards po bet kokių tokių pakeitimų ar modifikacijų patvirtina, kad sutinkate su tokiais pakeitimais; todėl turėtumėte dažnai peržiūrėti šias taisykles ir sąlygas, kad suprastumėte Treatwell Rewards taikomas sąlygas. Jei nesutinkate su pakeistomis sąlygomis, turite nutraukti prieigą ir dalyvavimą Treatwell Rewards.

APIE TREATWELL APDOVANOJIMUS
Treatwell Rewards - tai vienas iš būdų, kuriuo Treatwell siekia apdovanoti lojalius klientus ir padėkoti jiems už užsakymus per Treatwell programėlę arba svetainę. Treatwell Rewards nariai gali pelnyti ir kaupti "taškus", kuriuos galima iškeisti į Treatwell Rewards privilegijas ("Rewards") dalyvaujančiose Treatwell partnerių salonų vietose.

PRISIJUNGIMAS PRIE TREATWELL APDOVANOJIMŲ
Konkretūs nurodymai, kaip prisijungti prie Treatwell Rewards, pateikiami mūsų interneto svetainėje Treatwell Rewards - Taisyklės ir sąlygos (“Websites”),arba Treatwell mobiliojoje programėlėje ("App"). Turėsite pateikti asmeninę informaciją, įskaitant (bet neapsiribojant) vardą, pavardę, el. pašto adresą, gimimo datą.

Asmeninė informacija, kurią pateikiate mums, kad sukurtumėte paskyrą ir užsiregistruotumėte kaip Treatwell Rewards narį, bus saugoma pagal Treatwell privatumo politiką ir gali būti tvarkoma Treatwell Jungtinėje Karalystėje. Informaciją apie mūsų duomenų apsaugą ir privatumo politiką rasite mūsų interneto svetainėje.

PELNYTI TAŠKUS
Atlygis, kurį galite gauti naudodamiesi Treatwell Rewards, priklauso nuo jūsų surinktų taškų skaičiaus. Taškus galite pelnyti pirkdami pas dalyvaujančius Treatwell partnerius Austrijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Lietuvoje, Nyderlanduose, Portugalijoje, Ispanijoje, Šveicarijoje ir Jungtinėje Karalystėje toliau nurodytais būdais: Užsisakydami ir sumokėdami iš anksto savo asmeninėje paskyroje Treatwell programėlėje arba Treatwell svetainėje (Treatwell.com) ir atvykę į susitikimą. Jūs gausite 3 (tris) taškus už kiekvieną 1 (vieną) svarą sterlingų, kuriuos išleisite dalyvaujančiose partnerių vietose.
Užsisakydami internetu su savo asmenine paskyra Treatwell App arba Treatwell svetainėje (Treatwell.com) ir sumokėdami apsilankymo vietoje. Jūs gausite 1 (vieną) tašką už kiekvieną £|€||CHF 1 (vieną) tašką, kurį išleisite dalyvaujančiose partnerių vietose. Apmokėjimas už pirkinį skaitmeniniais mokėjimo būdais. Galite susieti kredito kortelę, debeto kortelę arba mobiliąją piniginę su savo paskyra ir ja tiesiogiai atsiskaityti už užsakymą per Treatwell programėlę arba interneto svetainę. Mokėdami iš anksto susietu mokėjimo būdu, gausite 3 (tris) taškus už kiekvieną dalyvaujančiose partnerių vietose išleistą 1 (vieną) £|€|CHF. Taip pat galite atsiskaityti naudodami dovanų kortelę, tuomet gausite 3 (tris) Taškus už kiekvieną £|€||CHF 1 (vieną), kurį išleisite dalyvaujančiose partnerių vietose. Treatwell savo nuožiūra bet kuriuo metu gali pridėti arba panaikinti galimus mokėjimo būdus.
Reklaminiai premijos taškų pasiūlymai. Retkarčiais Treatwell gali siūlyti galimybes uždirbti papildomų "Bonus Points" per specialias akcijas ir dalyvavimą programoje. Šie reklaminiai "Bonus" taškai bus skiriami taip, kaip aprašyta atitinkamame reklaminiame pasiūlyme, ir jiems bus taikomos visos papildomos tokiame reklaminiame pasiūlyme nustatytos sąlygos.
Treatwell bendrovė pasilieka teisę nustatyti kaupiamų taškų skaičiaus ribą. Atkreipkite dėmesį, kad galimas taškų skaičius gali skirtis geografiniu požiūriu ir kad Treatwell gali bet kuriuo metu savo nuožiūra koreguoti jų vertę.

PARTNERYSTĖS PROGRAMOS
Klientai gali pelnyti taškų ir (arba) apdovanojimų dalyvaudami mūsų partnerių siūlomose programose. Treatwell nevykdo ir neatsako už šias programas, kurios turi atskiras ir papildomas sąlygas, reglamentuojančias, kaip galima pelnyti taškus. Jos nebus derinamos su taškais, uždirbtais pagal Treatwell Rewards programą.

TAŠKŲ GALIOJIMO PABAIGA
Jei nenurodyta kitaip, taškai į jūsų sąskaitą automatiškai pridedami per keturiasdešimt aštuonias (48) valandas nuo reikalavimus atitinkančio pirkimo. Taškai išliks "laukimo" būsenoje iki sėkmingo paskyrimo užbaigimo. Įvykdžius užsakymą, taškai bus "išperkami" jūsų taškų balanse per dvidešimt keturias - keturiasdešimt aštuonias valandas (24-48) ir nustos galioti praėjus trims šimtams šešiasdešimt penkioms (365) dienoms po kalendorinio mėnesio, kurį tokie taškai buvo pelnyti (užsakymo patvirtinimo data). Visą ir esamą taškų balansą galite peržiūrėti prisijungę prie savo Treatwell paskyros čia arba programėlės profilio skiltyje "My Loyalty Rewards". Treatwell pasilieka teisę bet kuriuo metu pakoreguoti jūsų taškų likutį, jei turi pagrindo įtarti sukčiavimą.

DALYVAVIMAS SKIRTINGOSE ŠALYSE
Bet kokiam kvalifikuotam pirkimui pagal Schemą šalyse, kuriose veikia Treatwell Limited arba atitinkamos jos dukterinės įmonės, licencijų savininkai ir susijusios bendrovės (kolektyviai, "Treatwell"), netaikomi valiutos svyravimai. Pavyzdžiui, jei jūsų sąskaita yra Jungtinėje Karalystėje, o jūs perkate alternatyvioje Treatwell šalyje, nustatant, kiek taškų uždirbote, jūsų pirkinio vertei valiutos svyravimai netaikomi - (žr. punktą Taškų priskyrimas £|€|CHF pirmiau pateiktame skyriuje "TAŠKŲ UŽDIRBIMAS").

ATSISAKYMAI
Informacijos apie tai, kaip Treatwell elgiasi su užsakymų atšaukimu, rasite mūsų atšaukimo taisyklėse čia. Atšaukimas gali turėti įtakos jūsų taškų likučiui, kaip nurodyta toliau:

 • Jei anuliuojate pirkimą (iki mūsų partnerio nustatyto atšaukimo laikotarpio), Treatwell nepriskaičiuos taškų, kuriuos uždirbote už šį pirkimą.
 • Jei pirkinį anuliuosite vėliau (pasibaigus partnerio nustatytam atšaukimo laikotarpiui), Treatwell nepriskaičiuos taškų, kuriuos uždirbote už šį pirkinį. Treatwell pasilieka teisę bet kuriuo metu pakoreguoti jūsų taškus, jei turi pagrindo įtarti, kad taškų sistema naudojama netinkamai.
 • Jei neatvykstate į susitikimą ("No-Show"). Su tuo paskyrimu susijusių taškų negausite. Treatwell pasilieka teisę bet kuriuo metu pakoreguoti jūsų taškus, jei turi pagrindo įtarti, kad taškų sistema naudojama netinkamai.
 • Jei partnerio vieta atšaukia jūsų vizitą, su tuo vizitu susiję taškai nebus pelnyti. Atitinkamai bus pakoreguoti taškai, kurių laukiama.
 • Jei atšaukimas, kurį lemia vieta, pripažįsta kaip vėlyvą atšaukimą, taškų neužsidirbsite. Bendrovė Treatwell pasilieka teisę bet kuriuo metu pakoreguoti jūsų taškus, jei turi pagrindo įtarti, kad taškų sistema piktnaudžiaujama.


IŠIMTYS, KURIOS SUTEIKIAMA ĮGYVENDINTI IR IŠMOKĖTI BODUS
'(įskaitant premijinių taškų pasiūlymus)' Treatwell Reward nariai galės išpirkti Taškus už užsakymus dalyvaujančiose vietose, kuriose veikia Treatwell (arba atitinkamos jos patronuojamosios įmonės, licencijų savininkai ir susijusios bendrovės (kolektyviai, "Treatwell"). Taškų negalima pelnyti perkant Treatwell dovanų kortelę arba perkant su kredito kuponu. Taškai skaičiuojami nuo likusios sumos (jei tokia yra) - jei klientas panaudojo 30 svarų kredito kuponą 80 svarų užsakymui, taškus bus galima gauti tik už likusią 50 svarų užsakymo sumą. Panašiai ir tuo atveju, jei naudojamas reklaminis pasiūlymas (pvz., procentinės nuolaidos reklaminis kodas), taškai už užsakymo dalį, kuriai taikoma nuolaida, nebus renkami.

TAŠKŲ IŠKEITIMAS Į APDOVANOJIMUS
Nariai gali iškeisti Treatwell apdovanojimų taškus bet kuriuo metu per kalendorinius metus, jei išpirkimo metu jų apdovanojimų taškų likutis yra ne mažesnis kaip 1 500 taškų. Apdovanojimų taškai yra "prieinami išpirkimui" dalimis ("Points Milestones") (tai reiškia, kad kai narys uždirba 1 500 Apdovanojimų taškų, tuos 1 500 taškų bus galima išpirkti). Treatwell Rewards siūlo skirtingas atlygio vertes, priklausomai nuo pasiektų orientyrų. Atkreipkite dėmesį, kad turimi atlygiai ir taškų išpirkimo etapai gali skirtis geografiniu požiūriu, o Treatwell savo nuožiūra bet kuriuo metu gali koreguoti į kiekvieną etapą įtrauktus elementus.
Taškų išpirkimo etapai, skirti taškams išpirkti dalyvaujančiose Treatwell partnerių vietose, yra šie: 1 500 taškų galima iškeisti į vieną (1) kupono kodą, kurio vertė yra dešimt (10) €|£|CHF ir kurį galima panaudoti tik vieną kartą. Kuponas dalyviui pateikiamas tik per Treatwell programėlę. 2 500 taškų galima iškeisti į vieną (1) dvidešimt penkių (25) €|£||CHF vertės kodą, kurį galima panaudoti tik vieną kartą. Kuponas dalyviui pateikiamas tik per Treatwell programėlę.
Bet kokie apdovanojimų taškai, nesiekiantys taškų orientyro, nebus išperkami ir liks dalyvio taškų balanse tol, kol bus pasiektas atitinkamas taškų orientyras arba pasibaigs apdovanojimų taškų galiojimo laikas.
Viršutinė taškų, kuriuos galite išpirkti, skaičiaus riba nenustatyta. Tačiau taškus galima iškeisti į atlygį tik nurodytais etapais ir vėlesnėmis dešimties (10) ir dvidešimt penkių (25) €|£|CHF vertėmis. Apdovanojimų kuponai nustos galioti po trisdešimties (30) kalendorinių dienų nuo taškų keitimo į apdovanojimus momento.

TAŠKŲ IŠPIRKIMO INFORMACIJA IR IŠIMTYS
Taškai gali būti išperkami (tik) per Treatwell programėlę ir išleidžiami perkant (tik) Treatwell programėlėje, galioja tik Treatwell partnerių vietose, kuriose Treatwell Marketplace yra įjungtas mokėjimas internetu.

KLAUSIMAI
Jei turite klausimų dėl programos ar jos veikimo, susisiekite el. paštu savo jurisdikcijai skirtu el. pašto adresu, nurodytu šių taisyklių ir sąlygų viršuje.

DUOMENŲ APSAUGA
Jei nuspręsite dalyvauti programoje, Treatwell paprašys jūsų pateikti savo vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir pašto adresą. Asmeninę informaciją rinks, tvarkys ir galės naudoti Treatwell, kaip duomenų valdytoja, vadovaudamasi Treatwell privatumo ir slapukų politika. Visi programos dalyviai turi teisę susipažinti su su jais susijusiais duomenimis, juos keisti, taisyti ir ištrinti. Šia teise rekomenduojantis dalyvis arba referentai gali pasinaudoti rašydami el. pašto adresu, nurodytu šių taisyklių ir sąlygų viršuje.

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS
Treatwell negali būti laikoma atsakinga už taškų negavimą dėl techninių problemų ar tinklo sutrikimų. Dalyvaudami programoje sutinkate, kad joje dalyvaujate savo rizika. Išskyrus tai, kad Treatwell nepanaikina ir neapriboja savo atsakomybės už asmens sužalojimą ar mirtį dėl jos aplaidumo, už apgaulingą klaidinimą ar bet kokią kitą atsakomybę, kuri pagal įstatymus negali būti ribojama ar panaikinama, Treatwell neprisiima jokios atsakomybės, susijusios su asmens dalyvavimu (ar negalėjimu dalyvauti) programoje, kiek tai leidžia įstatymai, įskaitant bet kokią tiesioginę, netiesioginę, atsitiktinę, pasekminę ar bet kokio kito pobūdžio žalą, susijusią su programa ar jūsų dalyvavimu Programoje arba atsiradusią dėl jos.

ATŠAUKIMAS
Jei kuri nors šių taisyklių ir sąlygų dalis pripažįstama teisiškai neįgyvendinama, visos kitos šių taisyklių ir sąlygų dalys neliečiamos ir lieka galioti.

TAIKOMA TEISĖ
Schemai ir šioms sąlygoms taikomi ir jie aiškinami pagal atitinkamos Treatwel" bendrovės šalies įstatymus. Jūs ir mes abu sutinkame, kad tos šalies teismai turės neišimtinę jurisdikciją nagrinėti bet kokius ieškinius ar ginčus, kylančius iš Schemos ar šių sąlygų arba su jomis susijusius.