Treatwell
The simple way to book beauty anywhere.
Download our free app.
Plaukai
Nagai
Depiliacija
Masažas
Veidas
Kūnas
Vyrams
Nauji salonai
Dovanų kuponai
Grožio gidas
Prijungiame, luktelėkite...
Jūs esate prisijungę
Prisijungti prie savo paskyros

Rekomendacijų sąlygos ir nuostatos

Treatwell Referral - taisyklės ir sąlygos


Šios taisyklės ir sąlygos taikomos jūsų prieigai prie Treatwell Referral programos (toliau - Programa), kurią reklamuoja ir valdo Treatwell Limited arba atitinkamos jos dukterinės įmonės, licencijų turėtojai ir susijusios bendrovės (toliau kartu - Treatwell):

 • Jungtinėje Karalystėje – Treatwell Limited: Fairfax House, 15 Fulwood Place, Londonas, WC1V 6HU
 • Airijoje – Treatwell IE, Treatwell Limited filialas: Fairfax House, 15 Fulwood Place, Londonas, WC1V 6HU
 • Lietuvoje – UAB Treatwell LT: J. Basanavičiaus g. 15, 03108 Vilnius, Lietuva
 • Ispanijoje – Treatwell Spain s.l.: Calle de Magallanes 3, Planta 10, 28015, Madridas, Ispanija
 • Italijoje – Treatwell IT s.r.l.: Via Carlo Farini 41, 20159, Milanas, Italija
 • Prancūzijoje – Treatwell FR SAS: 2 Rue Breguet, 75011, Paryžius, Prancūzija
 • Nyderlanduose ir Belgijoje – Treatwell BNL B.V.: Nieuwezijds Voorburgwal 120-126, 1012 SH Amsterdamas, Nyderlandai
 • Vokietijoje – Treatwell DACH GmbH: Greifswalder Str. 212, 10405 Berlynas, Vokietija
 • Šveicarijoje – Treatwell DACH GmbH, Zweigniederlassung Zürich: Hagenholzstrasse 83b, 8050 Ciurichas, Šveicarija
 • Austrijoje – Treatwell DACH GmbH, Zweigniederlassung Wien: Wiedner Hauptstraße 65, Geschäftslokal 1040 Viena, Austrija
 • Portugalijoje – Treatwell Sociedade Unipessoal, Lda: Avenida da Igreja n ° 42, 8º andar, 1700-239 Lisabona, Portugalija
 • Graikijoje - Funkmartini Online Reservation Services M.E.P.E.: Kifisias Street no. 269, Atėnai, Graikija


SĄVOKOS

 • Treatwell Referral programa (taip pat vadinama Treatwell Referral, Rekomendacijų programa): tai nauja Treatwell iniciatyva, pagal kurią esami Treatwell vartotojai gali pakviesti kitus vartotojus sukurti naują paskyrą ir naudoti Treatwell užsisakant mėgstamas paslaugas mainais už atlygį.
 • Kviečiantysis: esamas Treatwell vartotojas, kuris siunčia pakvietimą kitam asmeniui prisijungti prie Treatwell.
 • Kviečiamasis: asmuo, neužsiregistravęs Treatwell, kuris gauna kvietimą prisijungti prie Treatwell.
 • Referral nuolaida (taip pat Referral kuponas): piniginis atlygis Treatwell kupono forma, suteikiamas tiek Kviečiančiajam, tiek Kviečiamajam.
 • Vartotojas: bet kuris asmuo, nebūtinai turintis paskyrą, naudojantis Treatwell prekyvietę.
 • Salonas: vieta, kurioje klientai gali apsilankyti norėdami gauti paslaugas, tokias kaip plaukų ar nagų procedūros.
 • Reikalavimus atitinkantis užsakymas: kas yra reikalavimus atitinkantis užsakymas pagal šias taisykles, yra nurodyta Treatwell Referral programos DUK sekcijoje.


PROGRAMOS APŽVALGA
Treatwell Referral yra vienas iš būdų Treatwell apdovanoti ir padėkoti aktyviems klientams už tai, kad pakvietė savo draugus ir šeimą naudotis Treatwell. Treatwell Referral vartotojai gali gauti nuolaidų arba kuponų, kurie bus naudojami Treatwell prekyvietėje. Treatwell Referral programa leidžia aktyviems reikalavimus atitinkantiems nariams („Kviečiančiajam“) uždirbti pinigų kuponų forma, pirmą kartą užsiregistravus Treatwell naujiems naudotojams („Kviečiamajam“), kurie sukuria naują profilį ir sėkmingai užbaigia reikalavimus atitinkantį užsakymą internetu. „Įvykdytas užsakymas“ - tai reikalavimus atitinkantis užsakymas, kurį priima Salonas ir už kurį internetu sumoka Kviečiamasis asmuo ir kurio neatšaukia nei Kviečiantysis asmuo, nei Salonas bet kuriuo metu prieš arba po numatyto atvykimo tokiam reikalavimus atitinkančiam užsakymui. Jei Kviečiamasis asmuo gauna naudos iš užsakytos paslaugos ir išvyksta iš Salono, yra laikoma, kad reikalavimus atitinkantis užsakymas yra įvykdytas.
Dalyvaudami Kviečiantieji ir Kviečiamieji sutinka su šiomis Taisyklėmis. Programos negalima apjungti su kitomis Treatwell Referral programomis ar paskatinimais. Kai rekomenduojate Vartotoją, Kviečiamasis matys jūsų vardą išsiųstoje pakvietimo SMS žinutėje arba el.laiške ir jūsų Treatwell Referral programos pagrindiniame puslapyje.

DALIJIMASIS PAKVIETIMO NUORODOMISPRISIJUNGIMAS PRIE TREATWELL REFERRAL
Konkrečios instrukcijos, kaip naudotis Treatwell Referral, yra pateiktos mūsų svetainėje www.Treatwell.lt („Svetainė“) arba Treatwell mobilioje programėlėje. Turėsite pateikti asmeninę informaciją, įskaitant (bet neapsiribojant) vardą, pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą ir gimimo datą. Asmeninė informacija, kurią mums pateikiate norėdami susikurti paskyrą ir užsiregistruoti Treatwell Referral nariu, bus saugoma ir tvarkoma pagal Treatwell privatumo politiką.


DALIJIMASIS REFERRAL NUORODOMIS
Pakvietimo nuorodos naudojamos tik asmeniniais tikslais. Bet koks komercinis Treatwell rekomendacijų programos naudojimas yra draudžiamas. Pakvietimo nuorodos neturėtų būti skelbiamos ar platinamos, kai nėra pagrįsto pagrindo manyti, kad visi ar dauguma gavėjų yra asmeniniai draugai (pvz., kuponų svetainės, tinklaraščiai, socialinė žiniasklaida, „Reddit“ ar „Wikipedia“).
Jūs garantuojate ir pareiškiate, kad naudosite kvietimo metodus ir būdus, kurie žmonėms priimtini ir kurie yra teisėti. Turėtumėte kontaktuoti tik su tais žmonėmis, kurie davė jums sutikimą, kad su jais būtų susisiekta, ir Treatwell neprisiima jokios atsakomybės už tai, kaip nusprendėte susisiekti su Kviečiamaisiais. Treatwell pasilieka teisę pašalinti bet kurį vartotoją, kuris yra arba įtariama, kad kokiu nors būdu priekabiauja prie kitų naudotojų arba siunčia nepageidaujamus persiuntimo kodus. Jūs sutinkate ir pareiškiate, kad gerbsite kitų asmenų privatumą (t.y. nesiųsite šlamšto), būsite sąžiningi, atviri ir skaidrūs dėl to, kas esate ir ką siūlote (t.y. neklaidinsite).
Bet koks netinkamas Treatwell Referral programos naudojimas, įskaitant, bet neapsiribojant, netikrų paskyrų sukūrimą svetainėje ar programėlėje, siekiant gauti papildomų kuponų, yra aiškiai draudžiamas.


REFERRAL KUPONŲ UŽDARBIS
Jei esate Kviečiantysis, rekomendacinį kuponą gausite tuo metu, kai Kviečiamasis sudalyvaus paslaugos gavime, kurį jis užsisakė per svetainę ar programėlę, sukūręs Treatwell profilį, kai bus rekomenduotas. Kuponas bus matomas svetainės arba programėlės skiltyje „Piniginė“ (www.treatwell.com/wallet) per 48 valandas nuo sėkmingo vizito su Kviečiamuoju. Tada kuponą galėsite panaudoti būsimiems pirkimams Treatwell prekyvietėje.
Jei esate Kviečiamasis asmuo, sukūręs naują profilį, gausite rekomendacinį kuponą susikūrę Treatwell paskyrą, o kuponas bus naudojamas būsimiems pirkimams Treatwell prekyvietėje. Jūsų nuolaida bus matoma „Piniginė“ skiltyje (www.treatwell.com/wallet) ir galėsite panaudoti savo rekomendacijos kuponą būsimiems pirkimams Treatwell prekyvietėje.
Tiek Kviečiantiesiems, tiek Kviečiamiesiems vartotojams:

 • Nuolaida už Referral gali būti naudojama įsigyjant paslaugas Treatwell prekyvietėje, kurios patenka į reikalavimus atitinkančių užsakymų kategoriją, nurodytą svetainėje ar programėlėje pateiktuose DUK apie Referral. Visiems užsakymams bus taikomos Treatwell užsakymo sąlygos.
 • Tikslios sumos, kurias apima Referral kuponai, bus pasiekiamos mūsų svetainės DUK skiltyje.
 • Referral nuolaidos, gautos per Treatwell Referral programą, gali būti naudojamos tik atskirai ir negali būti apjungtos.
 • Referral nuolaida turės konkretų galiojimą, apie kurį jums bus pranešta Treatwell programėlėje arba Treatwell svetainėje.
 • Treatwell pasilieka teisę nustatyti limitą kvietimų, kuriuos gali siųsti Kviečiantieji. Tokį skaičių galima rasti DUK.
 • Jūsų Treatwell piniginėje esančius Referral kuponus Treatwell gali keisti bet kurioje vietoje, apie kurią jums bus pranešta Treatwell programėlėje arba Treatwell svetainėje.


TINKAMUMAS, PATEIKIMAS IR APRIBOJIMAIPAPILDOMOS SĄLYGOS
Šios sąlygos taikomos jūsų prieigai prie Treatwell Referral programos (toliau - Treatwell Referral), kurią valdo Treatwell Limited arba jos atitinkamos patronuojamosios įmonės, licencijų turėtojai ir susijusios įmonės (toliau kartu - Treatwell), ir dalyvavimui joje. Šios naudojimo sąlygos jokiu būdu nekeičia bet kokios kitos sutarties, kurią galite sudaryti su Treatwell dėl kitų produktų ar paslaugų, sąlygų.


SĄLYGŲ PAKEITIMAI
Treatwell pasilieka teisę keisti, modifikuoti ir (arba) nutraukti programą ir (arba) šias sąlygas ar bet kokią politiką, DUK ar gaires, susijusias su programa, visiškai ar iš dalies, bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo ir savo nuožiūra. Apie bet kokius pakeitimus vartotojams gali būti pranešta programėlėje, svetainėje arba el. paštu. Bet kokie pakeitimai ar modifikacijos įsigalioja nedelsiant ir gali būti skelbiami www.treatwell.lt, ir jūs atsisakote bet kokios teisės gauti konkretų pranešimą apie tokius pakeitimus ar modifikacijas. Jūsų nuolatinė prieiga prie Treatwell Referral ir (arba) dalyvavimas joje po tokių pakeitimų ar modifikacijų patvirtina, kad sutinkate su tokiais pakeitimais. Turėtumėte dažnai peržiūrėti šias sąlygas, kad suprastumėte jų taikymą. Jei nesutinkate su pakeistomis sąlygomis, turite nustoti naudotis Treatwell Referral ir dalyvauti programoje.


REFERRAL NUOLAIDŲ GALIOJIMO PABAIGA
Jei nenurodyta kitaip, Referral nuolaidos – matomos jūsų Piniginės skiltyje (www.treatwell.com/wallet) – automatiškai po laikotarpio, apie kurį jums pranešama Treatwell programėlėje arba Treatwell svetainėje.
Jei esate Kviečiantysis asmuo, atgalinis skaičiavimas prasidės nuo tos dienos, kai nuolaida už Referral bus matoma ir naudojama jūsų paskyroje. Tai reiškia, kad jūsų Kviečiamasis susikūrė naują profilį, atliko reikalavimus atitinkantį užsakymą internetu, kuris atitinka mūsų sąlygas, ir tinkamai užbaigė vizitą. Kviečiantiesiems asmenims bus pranešta el.paštu, kai į jų piniginę bus įtraukta nuolaida už Referral.
Jei esate Kviečiantysis, atgalinis skaičiavimas prasidės nuo tos dienos, kai sukūrėte naują profilį, o nuolaida už Referral bus matoma ir naudojama jūsų paskyroje.


DALYVAVIMAS SKIRTINGOSE TREATWELL ŠALYSE
Kad Treatwell Referral programa būtų taikoma, tiek Kviečiančiajam, tiek Kviečiamajam reikia, kad jų Treatwell paskyros būtų sukurtos bet kurioje reikalavimus atitinkančioje šalyje, kurioje veikia Treatwell. Sukūrus paskyrą alternatyvioje Treatwell šalyje, iš Kviečiančiojo šalies, nuolaida nebus paskirstyta tiek Kviečiančiajam, tiek Kviečiamajam.


REFERRAL SUVESTINĖS NAUDOJIMAS
Sutinkate nenaudoti Referral informacijos suvestinės (toliau - Suvestinė) jokiais kitais tikslais, išskyrus savo ir kitų geografinės vietovės gyventojų pažangos stebėjimą. Gerbiate kitų asmenų privatumą ir laikotės galiojančių įstatymų.


ATŠAUKIMAI
Norėdami gauti informacijos apie tai, kaip Treatwell tvarko užsakymų atšaukimus, perskaitykite mūsų atšaukimo politiką čia.
Atšaukimai gali turėti įtakos jūsų nuolaidai už Referral, kaip nurodyta toliau:

 • Jūs esate Kviečiantysis – jei atšauksite pagal atšaukimo taisykles, gausite nuolaidą už rekomendaciją tik tuo atveju, jei nuolaida vis dar galios. Jei po atšaukimo arba neatvykimo jūsų nuolaida nebegalioja, nebegalėsite pasinaudoti nuolaida už Referral.
 • Jūs esate Kviečiantysis – Jei jūsų Kviečiamasis atšaukia vizitą pagal atšaukimo politiką, jums bus grąžinta jūsų Referral nuolaida tik tuo atveju, jei nuolaida vis dar galioja. Jei po atšaukimo jūsų nuolaida nebegalioja, nebegalėsite pasinaudoti Nuolaida už Referral.
 • Jei Kviečiamojo vizitas salono/partnerio yra pažymėtas kaip „neatvykęs“, nebegalėsite vėl pasinaudoti Nuolaida už Referral.


Papildomai:

 • Treatwell taip pat pasilieka teisę koreguoti jūsų Referral nuolaidas bet kuriuo metu, kai turima pagrindo įtarti, kad Referral nuolaida yra piktnaudžiaujama.
 • Jei salonas atšauks vizitą, susietą su nuolaida už Referral, nuolaida bus vėl įtraukta į „Piniginę“. Jei po atšaukimo nuolaida nebegalioja, naudotojas vėl negalės pasinaudoti Nuolaida už Referral.TREATWELL NUOLAIDŲ GAVIMO IŠIMTYS IR APRIBOJIMAI

 • Referral nuolaidos negali būti naudojamos kartu su kitomis Treatwell nuolaidomis ar kredito čekiais, kuriuos išdavė Treatwell ar trečiosios šalys.
 • Nuolaidos gali būti naudojamos kartu su dovanų kortelėmis, kurias įsigyja Treatwell vartotojai.


KLAUSIMAI
Jei turite klausimų apie Programą ar jos veikimą, susisiekite su atitinkamu Treatwell pagalbos centru.


DUOMENŲ APSAUGA
Jei nuspręsite dalyvauti Programoje, Treatwell paprašys jūsų pateikti: vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį ir pašto adresą. Asmeninė informacija bus renkama, tvarkoma ir Treatwell, kaip duomenų valdytojas, gali ją naudoti pagal Treatwell privatumo ir slapukų politiką. Visi Programos dalyviai turi teisę susipažinti, keisti, taisyti ir ištrinti su jais susijusius duomenis. Kviečiantysis arba Kviečiamieji gali pasinaudoti šiomis teisėmis vadovaudamiesi privatumo politika arba rašydami el. pašto adresu, nurodytu šių sąlygų viršuje.


ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAI
Treatwell neatsako už Referral nuolaidų negavimą ar klaidas dėl techninių problemų, tinklo problemų ar bet kokių kitų proceso metu padarytų klaidų. Dalyvaudami programoje, jūs sutinkate, kad jūs programoje dalyvaujate savanoriška ir priimate galimas rizikas. Treatwell neprisiima jokios atsakomybės už asmens dalyvavimą (ar negalėjimą dalyvauti) Programoje, kiek tai leidžia įstatymai, įskaitant bet kokią tiesioginę, netiesioginę, atsitiktinę, pasekminę ar bet kokią kitą žalą, susijusią su Programa ar jūsų dalyvavimu Programoje. Jokia šių sąlygų nuostata nepanaikina Treatwell atsakomybės už sukčiavimą, mirtį, asmens sužalojimą dėl aplaidumo ar bet ką kitą, ko negalima atmesti pagal įstatymus.


NUTRAUKIMAS
Jei kuri nors šių sąlygų dalis yra teisiškai neįgyvendinama, visos kitos šių sąlygų dalys nebus paveiktos ir liks galioti.


TAIKOMA TEISĖ
Programą ir šias sąlygas reglamentuoja ir aiškina atitinkamos Treatwell įmonės šalies įstatymai. Jūs ir mes sutinkame, kad tos šalies teismai turės neišimtinę jurisdikciją bet kokiam reikalavimui ar ginčui, kylančiam iš Programos ar šių Sąlygų.