Salono statistika, kurios reikia sėkmingiausiai strategijai

Intuityvios ir išsamios „Treatwell Pro“ ataskaitos suteikia visą informaciją, kurios reikia norint priimti tinkamiausius sprendimus, motyvuoti komandą ir pilnai valdyti savo saloną.

Treatwell Pro
motyvuok savo komanda
Motyvuok savo komandą

Palygink savo paslaugų bei produktų pardavimų statistikas, kad būtų dar lengviau išsikelti įkvepiančius tikslus ir efektyviai juos pasiekti.

visada zinok kaip tau sekasi
Visada žinok, kaip Tau sekasi

Su Treatwell visada turėsi bendrą savo salono našumo apžvalgą, galėsi ją stebėti pasirinktu periodu bei pasiekti per bet kurį įrenginį.

pazink savo klientus
Pažink savo klientus

Su Treatwell Pro, galėsite patikrinti įprastų vizitų skaičių savo kalendoriuje ir stebėti, kiek naujų klientų sulaukiate. Taip pat galėsite suprasti, ar nauji klientai rezervuoja per socialinius tinklus, svetainę ar „Treatwell“ programą.

Darbuotojų ataskaitos

Matykite savo darbuotojų pasiekimus

Svetainėje treatwell.lt visada turėsite išsamų kiekvieno darbuotojo produktyvumo, parduotų pasiūlymų ir teikiamų paslaugų apžvalgą, taip pat klientų lojalumo procentą bei atsiliepimų reitingą.

Pardavimų stebėjimas

Galėsite pamatyti, kuris darbuotojas pardavė daugiausiai produktų, kuris paruošė daugiausiai akcijų ir kas uždirbo daugiausia pajamų per tam tikrą laikotarpį. Visa statistika pasiekiama iš bet kurio įrenginio ir gali būti peržiūrėta bet kur ir bet kada.

Norite sužinoti, kuris iš darbuotojų generuoja didžiausią apyvartą?

Naudodami Treatwell turite prieigą prie išsamios ataskaitos, kurioje yra parduotų produktų ir paslaugų skaičius, bendra visų salono darbuotojų apyvarta ir dienos pelno dydis.

Intuityvumas

Vienu mygtuko paspaudimu galite matyti, kokios paslaugos populiariausios, kurie darbuotojai turi daugiausia vizitų, kurios paslaugos užtrunka ilgiausiai. Taip pat galite lyginti informaciją, su praėjusiais mėnesiais bei metais.

matykite savo darbuotoju pasiekimus

Klientų ir vizitų analizė

Su Treatwell Pro salono statistikas turėsite po ranka

Užsakymų dažnumas

„Treatwell Pro“ turėsite išsamią ataskaitą, leidžiančią pamatyti, kaip dažnai klientai lankosi: kas savaitę, kas dvi savaites, kas mėnesį ar retkarčiais. Taip pat, galite matyti kokio tipo klientai atneša daugiausia pajamų ir ar ateina iš daugiau naujų, ar sugrįžtančių klientų.

Vidutinė užsakymo suma

Šis skaičius padeda sužinoti vidutinę užsakymo sumą per klientą, tai leidžia atitinkamai koreguoti savo kainas. Taip pat galėsite matyti ir vidutinę sumą, pagal atliktas procedūras bei parduotus produktus.

Klientų duombazė

Turėsite išsamią klientų bazės ataskaitą, kuri bet kuriuo metu parodys naujus, grįžtančius, prarastus bei atgautus klientus. Galėsite matyti kiekvienos grupės paslaugų bei produktų užsakymų vidurkį.

Savaitinė ataskaita

Žinosite, kurios dienos yra labiausiai užimtos, o kurios mažiau, kad galėtumėte sukurti nuolaidas bei pritraukti klientus net ir ne piko metu. Taip pat galėsite matyti bendrą klientų skaičių kiekvieną savaitės dieną ir kurios paslaugos bei procedūros buvo populiariausios.

su treatwell pro salono statistikas turesite po ranka
Norite patobulinti savo Salono valdymą? Paprašykite nemokamos demonstracinės versijos.

Maksimali trukmė: 25 minutės. Nereikia kreditinės kortelės. Nėra sutarties

“Treatwell” visuomet yra pasiruošęs jums padėti
Internetinis matomumas
Sužinokite daugiau
Rinkodara ir akcijos
Sužinokite daugiau
Kasa ir mokėjimai
Sužinokite daugiau
Atsargų valdymas
Sužinokite daugiau
Daugiau nei 50 000 kirpėjų ir grožio profesionalų jau naudojasi „Treatwell“ savo salonams valdyti. O Tu?
Įveskite savo informaciją, kad paprašytumėte daugiau informacijos.

    Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA ir taikoma Google Privatumo politika bei Paslaugos teikimo salygos.